Žalúzie

V ponuke máme niekoľko druhov. Stačí si vybrať, ktoré žalúzie sú pre vás tie najvhodnejšie.

Aké žalúzie sú pre mňa najvhodnejšie?

Na prvom mieste je vždy vaša osobná preferencia. Niektorí zákazníci sa rozhodujú na základe toho, aké prevedenie sa im páči viac, iní si napríklad zvolia vonkajšie žalúzie čisto z praktického hľadiska.

Vonkajšie žalúzie je možné vyhotoviť aj s motorickým ovládaním, t.j. na ich manipuláciu používate (jedno- alebo viackanálové) diaľkové ovládanie, príp. vypínač. To oceníte napríklad v spálni, keď žalúzie môžete ovládať priamo z postele; alebo v miestnosti, kde máte niekoľko okien, môžete ovládať všetky žalúzie naraz.

Výhodou exteriérových žalúzií oproti interiérovým je to, že zabránia prehrievaniu interiéru (miestnosť sa nezohrieva cez okno „efekt skleníka“). Zároveň čiastočne chránia vaše okno, keďže tvoria fyzickú bariéru medzi sklom a napríklad vetvami z okolitých stromov.

Interiérové žalúzie pôsobia decentnejšie (kvôli menším lamelám).

Materiály, ktoré používame

Lamely používané na výrobu interiérových horizontálnych žalúzií sú z hliníka, zatiaľ čo vertikálne žalúzie sa vyrábajú výhradne zo špeciálnej textílie.

Lamely exteriérových žalúzií sú vyrobené z hliníku, aby odolali poveternostným podmienkam. Lamely sú rôznych tvarov a veľkostí.

Ste spokojní s výrobkami od nás?
Budeme veľmi radi, keď nám zanecháte recenziu na Google.

Call Now Button