Rolety

V ponuke máme viacero druhov roliet. Stačí si vybrať, ktoré vám najviac vyhovujú.

Aké rolety sú pre mňa najvhodnejšie?

V prvom rade je dôležité vedieť, aký typ okien máte. Na trhu je veľké množstvo dodávateľov okien, a dôležité je aj to, akým spôsobom sú riešené (osadené). Niekedy je lepšie rolety montovať do stropu, inde zasa do steny. Záleží od toho, koľko miesta je k dispozícii.

Druhý dôležitý faktor je váš vkus a preferencie. Ponúkame veľkú škálu materiálov a farieb, z ktorých môžu byť rolety vyrobené. 

Vždy sa snažíme nájsť to najlepšie riešenie pre realizáciu vašich predstáv s ohľadom na možnosti daného priestoru, a preto rolety vyrábame na objednávku, na mieru každému zákazníkovi. Technicky nie je možné zabezpečiť, aby sme všetky typy, rozmery a farby roliet mali skladom.

Materiály, ktoré používame

Na prvom mieste je pre nás vždy kvalita výrobku. Preto sa z dostupnej ponuky snažíme vyberať tie najkvalitnejšie. Je pre nás dôležité, aby vaše nové rolety spĺňali vaše očakávania, a aby vám slúžili roky, nie len jednu, či dve sezóny.

Látky, z ktorých sú naše rolety vyrobené sú od popredných dodávateľov z Nemecka, Talianska a Českej republiky.

Látky môžu byť:
– zatieňujúce (polopriesvitné),
– zatemňujúce (nepriesvitné, tzv. blackout),
– termo,
– dizajnové.

Výhodou látky s termo vrstvou je, že odráža slnečné lúče, a preto neprepúšťa teplo do interiéru. Takéto látky oceníte najmä na strešných oknách, kedy napomáhajú tomu, aby sa neprehrievalo podkrovie.

Konštrukcie sú z kvalitného hliníku a plastové súčiastky sú z plastu odolného voči UV žiareniu.

Ste spokojní s výrobkami od nás?
Budeme veľmi radi, keď nám zanecháte recenziu na Google.

Call Now Button