Markízy

Sú najvhodnejšie na balkóny, terasy či záhrady, kde poskytnú dokonalý tieň a slniečko vás tak nebude rušiť pri rannej káve.

Aké markízy sú pre mňa najvhodnejšie?

Primárnou funkciou markízy je zatieniť veľké plochy terás či interiérov, ale svoje využitie si nájdu aj na balkónoch. Aby Pre vás bola čo najväčším prínosom, pri montáži je možné nastaviť jej sklon od 5° do 70°.

V ponuke niekoľko typov markíz: balkónové (výklopné), terasové (výsuvné), predokenné fasádne alebo samostatne stojacie markízy.

Dajú sa ovládať pomocou kľuky alebo diaľkovým ovládaním, či vypínačom. Ochranou pred poškodením pri motoricky ovládaných markízach môže byť aj senzor, ktorý markízu automaticky stiahne pri vetre.

Látka markízy je chránená kazetovým alebo polokazetovým prevedením. K dispozícii sú markízy aj bez krytu návinu.

Materiály, ktoré používame

Na výrobu markíz používame predovšetkým akrylové vodeodolné materiály, vďaka ktorým si môžete vychutnať posedenie na balkóne alebo terase aj počas ľahkého letného daždíka. K dispozícii máme aj látky soltis a veľmi obľúbenou možnosťou sú aj tzv. screenové látky.

Vybrať si môžete vždy aj z troch typov volánov.

Tak ako u sieťok proti hmyzu, aj markízové konštrukcie sú vyrobené z extrudovaného hliníka. V základnom prevedení sú konštrukcie v bielej farbe, no môžete si vybrať z rôznych farebných variantov podľa RAL vzorkovníka.

Balkónové markízy

union markíza nicol

Výklopné

Terasové markízy

markíza alanis - nicol

Výsuvné

Fasádne markízy

fasádna markíza nicol

Predokenné

Samostatne stojacie markízy

markíza samostatne stojacia - nicol

Výsuvné

Ste spokojní s výrobkami od nás?
Budeme veľmi radi, keď nám zanecháte recenziu na Google.

Call Now Button